Kinnisvara Müük

Kinnisvara firma „ Ambrozi“ pakub kinnisvara omanikele müümise vahendusteenust .

Praegusel ajal on väga raske leida endale sobivat  korterit, maja või maatükki. Kinnisvara turul on väga palju erinevaid pakkumisi, erinevate hindadega, mis tihti peale eksitab ning ajab ostja segadusse.

Kui Te ei taha raisata oma aega, et käia näitamas oma kinnisvara ja  läbirääkimisi pidada helistades klientidele, siis võite julgelt pöörduda meie kinnisvara büroosse. Me leiame Teile korteri, äripinna või  Teie hoone rendile võtta soovija.

„ Ambrozi“ Kinnisvara büroo spetsialistid on valmis Teile andma pädevat nõu ning professionaalset konsultatsiooni ning enne potentsiaalsete ostjate  leidmist, määrama objektiivselt Teie kinnisvarale asjakohase turuhinna väärtuse.

Kliendiga koostööd tegema hakates, sõlmib kinnisvara büroo kliendiga eksklusiivse  vahenduslepingu , mis kaitseb kliendi huve.

Kui Te sõlmite eksklusiivlepingu, siis saate müüa oma kinnisvara väga soodsalt ja turvaliselt. Praegusel ajal tehakse Eestis 80% kinnisvara tehingutest just eksklusiivlepingu alusel.

Teenuse hind: Oleneb kinnisvara hinnast, kuid mitte vähem, kui 3% ostu-müügi hinnast. Teenuse tasu, oleneb samuti kinnisvara büroo töö mahust, reklaami kulust, transpordi kulust jne.

Selle teenuse kasutamiseks, võtta meiega ühendust telefonil + 372 56 900 866 või e-maili teel info@ambrozi.ee


Telli uudiskiri kohe!
Saate värskeid pakkumisi ja uudiseid
Telli nüüd!
Vajutades nupule Te nõustute oma isikuandmete töötlemisega.