Yana Toom

Yana Toom

Eesti ajakirjanik ja poliitik, Euroopa Parlamendi ja parlamentidevahelise Euro-LATi delegatsiooni liige. 2011–2014 oli ta XII Riigikogu liige.

Yana Toom "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: Mul oli sõlmitud maaklerileping suure kinnisvara bürooga, kuid turg on täis, meie korter on kõige suuremas segmendis ja vaatamata suhteliselt madalale hinnale müüki ei tulnud. Suured kinnisvarabürood tegelevad peamiselt kallite ja väga kallite uusehitistega. Ja Ambrozi jaoks oli ta ärkvel, teeb aktiivselt koostööd iga kliendiga.”

Siret Kotka

Siret Kotka

Eesti poliitik. Riigikogu liige. Abilinnapea nõunik.

Siret Kotka "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: Soovitan kõikidele, kes soovivad oma kinnivara müüa või rentida pöörduda Anatoli Ambrozi kinnisvarafirma poole! Minu korteri ta müüs kõigest 13 päeva! Mulle meeldib, et Anatoli Ambrozi läheneb kliendile personaalselt, professionaalne fotograaf teeb kinnisvarast pilte ja klient tõesti tunneb, et maakler on huvitatud kinnivara müügist kiirelt ja hea hinnaga!

Aleksandr Sergeevich Zapesocki

Aleksandr Sergeevich Zapesocki

Nõukogude ja Vene kultuuriteadlane. Pedagoogiliste teaduste kandidaat, kultuuriteaduste doktor, professor, Venemaa Haridusakadeemia täisliige, Venemaa Teaduste Akadeemia vastav liige.

Aleksandr Sergeevich Zapesocki "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: "Tänan Ambrozi kinnisvarabürood tulemusliku koostöö, vastutustundliku ettevõtlusesse suhtumise ja õigeaegse reageerimise eest. Soovin teile jõukust ja arengut."

Siin pole linki, kuna me hooldame kinnisvara.

Martin Repinski

Martin Repinski

Eesti poliitik. 2016. aastal oli Eesti põllumajandusministrina. Eestimaa Tsentristide Partei liige. 2019. aastal oli vanem Johvi.

Martin Repinski "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: "Parim kinnisvaraalane teenus Eestis. Individuaalne ning tulemusele orienteeritud teenindus. Tänan!"

Nadezhda Dementjeva

Nadezhda Dementjeva

Esimees Eesti Soojustehnikainseneride Selts (ESTIS). Esimene naine Eestis, kes sai doktorikraadi soojusenergia alal.

Nadezhda Dementeva Ambrozi büroo kohta: "Tänan Teid ja Teie assistenti Jelenat professionaalse töö eest. Tänan Teid meie olukorraga tutvumise ja kiire õla alla võtmise eest. Kõik tehti suurepäraselt! Meil oli teiega väga vedanud. Soovin teile edu kõigis teie ettevõtmistes "

Igor Chatsky

Igor Chatsky

Tallinna "Baltic Yachting Club" jahtkooli omanik. Professionaalne purjetaja. Juhendaja.

Igor Chatsky "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: "Tänan tulemuse eest! Professionaalselt, delikaatselt ja tõhusalt. Kindlasti soovitan kõigile!"