Yana Toom

Yana Toom

Eesti ajakirjanik ja poliitik, Euroopa Parlamendi ja parlamentidevahelise Euro-LATi delegatsiooni liige. 2011–2014 oli ta XII Riigikogu liige.

Yana Toom "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: Mul oli sõlmitud maaklerileping suure kinnisvara bürooga, kuid turg on täis, meie korter on kõige suuremas segmendis ja vaatamata suhteliselt madalale hinnale müüki ei tulnud. Suured kinnisvarabürood tegelevad peamiselt kallite ja väga kallite uusehitistega. Ja Ambrozi jaoks oli ta ärkvel, teeb aktiivselt koostööd iga kliendiga.”

Julia Piilmann

Julia Piilmann

Kommunikatsioonijuht SEB pangas.

Julia Piilmann "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: "Oleme pöördunud Anatoli poole olukorras kui kahe aasta jooksul meil ei õnnestunud müüa kinnisvara mida pere enam ei vajanud kuid mis endiselt nõudis hoolt ja tähelepanu. Õnneks saime kirjutada müügilepingule alla juba aasta jooksul peale koostöö alustamist. Olen kindel, et suure ja positiivse rolli oli selles osas mänginud Anatoli ja tema tiimi professionaalsus ja klientidele orienteeritus."

Siret Kotka

Siret Kotka

Eesti poliitik. Riigikogu liige. Abilinnapea nõunik.

Siret Kotka "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: Soovitan kõikidele, kes soovivad oma kinnivara müüa või rentida pöörduda Anatoli Ambrozi kinnisvarafirma poole! Minu korteri ta müüs kõigest 13 päeva! Mulle meeldib, et Anatoli Ambrozi läheneb kliendile personaalselt, professionaalne fotograaf teeb kinnisvarast pilte ja klient tõesti tunneb, et maakler on huvitatud kinnivara müügist kiirelt ja hea hinnaga!

Svetlana Skrebneva

Svetlana Skrebneva

Svetlana Skrebneva on aktiivne avaliku elu tegelane, õpetaja, turundaja ja investor.

Svetlana Skrebneva "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: "Imetlen inimesi, kes teevad oma lemmiktööd ja on selles edukad! Olles Ambrozi kinnisvarabürooga maja müümise pakkumisega ühendust võtnud, ei osanud ma isegi oodata, et tulemus nii kiire on. Kogu protsess võttis aega umbes kaks kuud alates müügi algusest ja meil oli väga hea meel. Objekt ei olnud sugugi tavaline ja selle maksumus oli keskmisest kõrgem, kuid meeskonnatöö ja professionaalsus aitasid tõesti. Tänan Anatoli agentuuri ja soovin edasist arengut! Soovitan. "

Irina Satsuta

Irina Satsuta

Raadio saatejuht - populaarse raadio "Raadio 4", Eesti

Irina Satsuta Ambrozi kinnisvarabüroost: "Mul vedas, et sain teha koostööd Anatoliga Ambrozi Kinnisvarast! Tänu temale sõlmisin korteri müügilepingu kiiresti ning ilma liigsete segadusteta. Hindan Ambrozi meeskonna suurt kogemustepagasit ja sõbralikku suhtumist. Aitäh!."

Martin Repinski

Martin Repinski

Eesti poliitik. 2016. aastal oli Eesti põllumajandusministrina. Eestimaa Tsentristide Partei liige. 2019. aastal oli vanem Johvi.

Martin Repinski "Ambrozi" kinnisvara büroo kohta: "Parim kinnisvaraalane teenus Eestis. Individuaalne ning tulemusele orienteeritud teenindus. Tänan!"

Andrian Tšeremenin

Andrian Tšeremenin

Raadio saatejuht, populaarse raadio "Raadio 4" tegevtoimetaja ja spordikommentaator.

Andrian Tšeremenin "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: Juhtus midagi, mida ma enam ei uskunud! Juhtus nii, et enne erakorralise seisukorra kehtestamist ei olnud võimalik korterit müüa: kas viimasel hetkel muutsid ostjad oma otsust broneerimislepingu allkirjastamiseks või keeldus pank vajalikust laenusummast. Ja nüüd, kui maailm oli koroonaviiruse poolt pühitud, mõistsin, et müük tuleb ilmselt edasi lükata. Kuid maakler Ambrozi pidas ilmselt teistsugust arvamust! ???? Korteri õnnestus müüa vaatamata eriolukorrale ja koroonaviiruse kriisile. Anatoliga koostööst saadud muljed on ainult positiivsed. Hoidsin end alati asjaga kursis, vastasin päringutele, värskendasin kiiresti teavet. Jelgelt soovitan!

Igor Chatsky

Igor Chatsky

Tallinna "Baltic Yachting Club" jahtkooli omanik. Professionaalne purjetaja. Juhendaja.

Igor Chatsky "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: "Tänan tulemuse eest! Professionaalselt, delikaatselt ja tõhusalt. Kindlasti soovitan kõigile!"

Nadezhda Dementjeva

Nadezhda Dementjeva

Esimees Eesti Soojustehnikainseneride Selts (ESTIS). Esimene naine Eestis, kes sai doktorikraadi soojusenergia alal.

Nadezhda Dementeva Ambrozi büroo kohta: "Tänan Teid ja Teie assistenti Jelenat professionaalse töö eest. Tänan Teid meie olukorraga tutvumise ja kiire õla alla võtmise eest. Kõik tehti suurepäraselt! Meil oli teiega väga vedanud. Soovin teile edu kõigis teie ettevõtmistes "

Anton Korp

Anton Korp

Suure rahvusvahelise ettevõtte tootejuht.

Anton Korp "Ambrozi" kinnisvarabüroo kohta: "Tahaksin tänada Anatolit ja tema professionaalset meeskonda heauskselt tehtud töö eest.
Eesmärk ei olnud lihtne - peale objekti müümise oli minu jaoks oluline, et minu kauni maja uus omanik mõistaks selle objekti immateriaalset väärtust ning püüdis hoolitseda ja hoida maja algsel kujul. Ja Anatoli tuli ülesandega suurepäraselt toime, ta leidis just sellise perekonna, kelle kõiki liikmeid immutas armastus palkmaja vastu esmapilgul.

Aitäh Ambrozi! Olete toime tulnud mitte ainult ostjate, vaid ka müüja soovidega. "