2-toaline korter oma hooviga Jõhvis, Tammsaare 20.

2-toaline korter oma hooviga Jõhvis, Tammsaare 20.

Müüa 2-toaline korter oma hooviga Jõhvis.

Ideaalne koht neile, kes soovivad omada oma rohelist maa-ala linnas, kuid ei soovi kanda suuri kulutusi majale.

KORTER

2-toaline korter üldpinnaga 47,6 m2, milles on kõik eluks vajalik. Korteris on keskkütte ja kamin.

Astudes korterisse satume ruudukujulisse esikusse. Vasakule jääb magamistuba, paremale vannituba ja WC, otse köök. Köögist pääseb külaliste tuppa, kus õhtuti võib nautida kaminasoojust.

Korteris on kaks aknaga panipaika. Soovi korral võib panipaigast teha väikese kabineti või lastetoa ning selle arvelt suurendada korteri funktsionaalsust.

Korter on keskmises seisukorras, kohati vajab parandamist, kuid sobib ka koheseks sissekolimiseks. Külaliste toas ja köögis on pinglaed, koridoris ja magamistoas on ripplagi.

Korterile kuulub majas olev kelder ja krunt pindalaga 6 m2.

KRUNT

Krunt pindalaga 6 m2.

Krundil on kaks suurt garaaži pööningu ja keldriga, puukuur ja kasvuhoone 3x6 m. Lisaks on rohkelt ruumi kultuurtaimede istutamiseks või näiteks mängimiseks, jooksmiseks, päevitamiseks või lihtsalt puhkamiseks. Uutel omanikel on võimalus garaažis midagi meisterdada (soovi korral sobib meistri- või töökojaks), näpud mulda pista ja istutada midagi kas kasvuhoones või territooriumil. Ja muidugi lihtsalt puhata, grillida ja loodust nautida.

ASUKOHT

Korter asub rahulikus piirkonn, vaikses majas. Lähedal asub toidupood, raamatukogu, bussipeatus, rongijaam. Jalutuskäigu kaugusel on suuremad ostukeskused, lasteaiad ja koolid, linnapark, kontserdimaja, spordikool.

Jõhvi on tore koht eluks nii suurtele kui väikestele. Jõhvis on kolm lasteaeda, kaks kooli ja üks riigigümnaasium ja kutsehariduskeskus, lisaks huvikool, kunstikool ja muusikakool ning spordikool. Jõhvis on kaks suurt jalgpalliväljakut, erinevad spordi- ja fitnessklubid. Omanäolises kontserimajas saab nautida erinevaid etendusi ja kontserte. Apollo kinomajas vaadata meelepäraseid filme. Õhtuti võib mängida bowlingut, külastada mitmeid restorane, ööklubi ja piljardiklubi.

Jõhvil on hea bussi- ja rongiühendus Tallinna, Narva, Rakvere kui ka Tartu ja Pärnu linnadega. Maakonna bussiliinid viivad Ida-Virumaa kaunimatesse kohtadesse nagu Toila, Kurtna järvestik, Peipsi järv vms.

Toila rand on 15 km kaugusel, Kurtna järvestik ja matkarajad 15 km kaugusel, Peipsi järve rand 45 km kaugusel, Tallinn 165 km kaugusel.

2-toaline korter oma hooviga Jõhvis, Tammsaare 20.
Hind
37 000 € 46 500€
Paku oma hind

Lisa
Trükkida
Vaatsid: 1099

Maakler
Olga Hodakovskaja
Olga Hodakovskaja
+37258149551

Kinnisvara ID: 1264
Linn: Jõhvi, Ida-Virumaa
Aadress: Tammsaare 20-3
Tubade arv: 2
Pindala: 47 m2
Korrus: 2
Korruseid: 2
Materjal: Kivimaja
Seisukord: Keskmine
Kütte: Erinev
Pliit: Elektripliit
Korteriühistu: On olemas
Mööbel jääb: Kokkuleppel
Jaga sotsiaalmeedias
Paku oma hind
Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.

Saada