Tallinna roheliseimas ja rahulikumas piirkonnas. Väga mugava planeeringuga renoveeritud 3-toaline erkeriga korter, Pääsküla 8

Tallinna roheliseimas ja rahulikumas piirkonnas. Väga mugava planeeringuga renoveeritud 3-toaline erkeriga korter, Pääsküla 8

Olemas kehtiv hindamisakt 223 000€ (ainult korteri väärtus)

KORTER

Korter oli renoveeritud 2021 aastal. Tehtud san.remont. Põrandale laotatakse kvaliteetne 12 mm laminaat. Vannituba on ümberringi plaaditud. Olemas põrandaküte. WC-s on valamu, sisseehitatud wc, plaadid.

Valguse ja soojusega on täidetud avar 20 m2 suurune saal, mille seinad on värvitud pehme virsikuvärviga. Köögis 11,8 m2 on nõudepesumasin, ahi, pliit, sisseehitatud külmkapp ja mikrolaineahi.

Korteri juurde kuulub kaks panipaika. (5,6 m2 ja 2,67) Millest üks asub korteris. Siia on võimalik ehitada saun. Selleks on kõik saadaval. (plaaditud põrand, elektrikaabel ühendatud)

Kaks magamistuba asuvad teineteise vastaskülgedel. Korteri naturaalsed kahekordsed puitaknad on lõuna ja põhja poole. Akendest avaneb kaunis vaade mändidele. Korteri üldpind on 79,3 m2 + 5,6 m2 panipaik + garaaž 19 m2

MAJA

Väikesel eramajal on ainult kaks sissepääsu. Hoone 1996. Maja fassaad on soojustatud. Olemas on privaatne sisehoov, kus lapsed saavad mängida või vanemad lõõgastuda. Alati on tasuta parkimiskohad. Parkimine on tasuta. Maja plaanidesse kuulub jalgrataste parkla rajamine. KÜ rahaline seis on hea, olemas on kogunenud vahendite reserv.

GARAAŽ

Maa-alune garaaži 19 m2. Automaatväravad avanevad puldist. Mugav asjade hoidmiseks või auto parkimiseks.

MAKSED

Kommunaalid suvel ca 120 eurot, talvel ca 250 eurot + elektriarved vastavalt tarbimisele.

ASUKOHT

Ühesõnaga täiuslik. Hea side teiste linnaosadega. Lasteaed Rabarüblik kohe maja kõrval. Kool, Nõmme ujula ujula, Rimi ja Maxima kauplus jalutuskäigu kaugusel. "Jah Kallis" resto ja 24/7 jõusaal Manta Majas - 2 min. kaugusel. Maalilist loodust saab nautida iga päev, lihtsalt majast lahkudes. Elron otseühendus Batlijaami ja Kristiina Keskusega.

Maja asub turvalise ja sõbraliku Nõmme piirkonna rahulikus ja rohelises osas, seetõttu sobib ideaalselt lastega peredele, tervisespordiga tegelevatele inimestele ning neile, kes armastavad looduses aega veeta. Roheline sisehoov annab mõnusa lisaväärtuse.

Teie pere naudib siin iga minutit!

Tallinna roheliseimas ja rahulikumas piirkonnas. Väga mugava planeeringuga renoveeritud 3-toaline erkeriga korter, Pääsküla 8
Hind
223 000€
Müüdud

Lisa
Trükkida
Vaatsid: 5567

Maakler
Anatoli Ambrozi
Anatoli Ambrozi
+372 56 900 866

Kinnisvara ID: 1205
Linn: Tallinn, Harjumaa
Aadress: Pääsküla 8 Talinn, 10917
Tubade arv: 3
Pindala: 103 m2
Korrus: 2
Korruseid: 3
Materjal: Telliskivi
Seisukord: Keskmine
Kütte: Gaasiküte
Pliit: Elektripliit
Kommunaalmaksed: Talvel ca 300 €, suvel ca 200 €
Korteriühistu: On olemas
Mööbel jääb: Kokkuleppel
Jaga sotsiaalmeedias
Paku oma hind
Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.

Saada