Võrratu, mugava ja kodusooja atmosfääriga, täis elu ja loomulikku valgust 3-toaline korter, Magdaleena 3

Võrratu, mugava ja kodusooja atmosfääriga, täis elu ja loomulikku valgust 3-toaline korter, Magdaleena 3

Armastus esimesest silmapilgust...

ELUASE

Sisenedes sellesse korterisse tunnetad koheselt piiritut, endiste omanike poolt harmooniliselt ja südamlikult korrashoitud ruumi.  Pindalal suurusega 98.8 m2  on iga viimase detaili, iga interjööri elemendiga loodud mõnus ja tõeliselt eriline ning koduselt mugav ja soe keskkond. Siin on nii Teil kui Teie perel võimalik tunda end ülimalt turvaliselt.

Eluase oli 2016.aastal põrandast laeni hoolikalt renoveeritud. Remonditöödel oli  kasutatud ainult kvaliteetseid ja naturaalseid materjale. Näiteks, eluruumide puidust põrandad on valmistatud saarepuust.

Tervise  eest hoolitsemiseks on  korterisse paigaldatud kaasaegsed aknaraamid, kombinatsioonis puidu ja alumiiniumiga. Maksimaalse mugavuse tagamiseks on paigaldatud kliimaseade. Kolme meetri kõrgused laed lisavad veelgi täiendavat ruumi. Ühetähenduslik pluss on – eraldi sanitaarsõlm ja vannituba. Mõlemasse neist on paigaldatud põrandaküte ja sundventilatsioon.  

Kvaliteetne köök on valmistatud indiviiduaalse tellimuse järgi looduslikult puhtast materjalist, kusjuures köögi tööpind on valmistatud naturalsest tammepuust.

Avar saal on täis looduslikku valgust, siin võib argipäeva askeldust muretult ja vabalt puhata või külalisi vastu võtta. Siia on võimalik soovi korral paigaldada ehtsa kamina.  

Magamistoad on sisustatud kõigega, mis on komfortseks elamiseks vajalik. Esikus on suur, ruumikas sisseehitatud kapp-kupee.

ELAMU

Elamu hoovi sissesõidule on paigaldatud tõkkepuu,  igal korteriomanikul on võimalus see avada. Korteril on parklamajas oma isiklik parkimiskoht.  Samuti on sõidukit võimalik parkida vabalt ka hoovis.  

Hoone oli  2007.aastal renoveeritud.  Soojustatud, katus vahetatud, trepikojad renoveeritud. Majas elavad korralikud ja jõukad inimesed. 

ASUKOHT

„Estonia“ ooperi- ja balletiteatrini kõigest kolm trammipeatust. Elamu juures asub kauplus „Kristiine Keskus“, jalutuskäigualad, lastaiad, koolid. Polikliinik ja Magdaleena haigla asuvad vahetult maja juures. Kõik maja kõrval. 

KÜTE

Selle  korteri veel üheks plussiks on individuaalne küte. Võimalus reguleerida soojust oma soovi järgi, sõltumata teistest inimestest. Vajadusel saab seda ajutiselt korterist äraoleku ajal kasutada minimaalselt, mis olulisel määral kajastub teie igakuistes arvetes. 

See on haruldane pakkumine, kus on ühendatud edukalt kõrge kvaliteet, tõeline komfort ja ligimeelitav hind.

 

Võrratu, mugava ja kodusooja atmosfääriga, täis elu ja loomulikku valgust 3-toaline korter, Magdaleena 3
Hind
185 000€
Müüdud

Lisa
Trükkida
Vaatsid: 4627

Maakler
Anatoli Ambrozi
Anatoli Ambrozi
+372 56 900 866

Kinnisvara ID: 1012
Linn: Tallinn, Harjumaa
Aadress: Magdaleena 3
Tubade arv: 3
Pindala: 98 m2
Korrus: 5
Korruseid: 5
Materjal: Telliskivi
Seisukord: Kap. remont tehtud
Kütte: Elektriküte
Pliit: Elektripliit
Kommunaalmaksed: Talvel ca 250 €, suvel ca 75 €
Korteriühistu: On olemas
Mööbel jääb: Kokkuleppel
Jaga sotsiaalmeedias
Paku oma hind
Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.

Saada