Prestiižne kinnistu Pirital! Üürile anda neile, kes hindavad mugavust, esteetikat ja rafineeritud maitset, Kuusenõmme tee 1

Prestiižne kinnistu Pirital! Üürile anda neile, kes hindavad mugavust, esteetikat ja rafineeritud maitset, Kuusenõmme tee 1

Privaatne kinnistu kõige nõudlikumale kliendile!

Üürile anda merenurga lähedal paarismaja. Kaunis ja hoolitsetud territoorium on täielikult piiratud aiaga. Läheduses elavad jõukad naabrid.

Siin tunneb iga teie pereliige selles kohas viibimise mugavust ja rõõmu. Läbimõeldud planeering, garaaž, saun, terrass, rõdu, avar vannituba, garderoob – kõik see on täielikult teie jaotuses. Maja siseviimistlusel on kasutatud vaid maailma juhtivate kaubamärkide kõige kõrgema klassi ja kvaliteetsemaid ehitusmaterjale. Näiteks Itaalia kaubamärgi Arca Cucine stiilne köök on viimistletud naturaalse marmoriga.

Põrandal naturaalne tume tamm, eritellimusel puidust uksed ja trepid. Ühes magamistoas on seinad viimistletud pehmete siidpaneelidega.

2. korrusel on väike koridor, kust pääseb terrassile ja väga ilus avar valgusküllane vannituba, mille seinu kaunistavad itaalia mosaiigid ja naturaalsed heledast Itaalia marmorist paneelid.

Lähedal on kõik täisväärtuslikuks eluks vajalik ja veelgi enam: koolid, lasteaiad, erinevad kauplused ja kaubanduskeskused, ühistranspordipeatused, spordikeskus, ujula, spaa, ilusalongid, arstipunkt, raamatukogu, eramaja hambaravi, juuksur ja nii muuseumid ja vaatamisväärsused, parimad kohvikud ja restoranid, jahtklubi, linnavalitsus, hotell, raamatukogu jne.
Randa ja mereni jalgsi 2 minutit! Kesklinna autoga 15 minutit ilma ummikuteta.

INFRASTRUKTUUR

Lähedal on juurdepääs kogu infrastruktuurile. Jahikeskus, SPA, ilusalong, meditsiinikeskus, kohvikud ja restoranid, hotellid, kohalikud vaatamisväärsused, tenniseväljakud ja spordiklubid. Liivarand ja metsarajad on vaid kaheminutilise jalutuskäigu kaugusel.

KULUD

Kommunaalid suvel ca 250 eurot ja talvel 450 eurot.
TINGIMUSED

Üüritingimused: check-in tasu 5100 eurot, mis sisaldab esimese kuu tasu 1700 eurot, garantiiraha 1700 eurot (tagastatav) ja üürilepingu tasu 1700 eurot.
Teie pere tunneb end siin kindlasti mugavalt ja hubaselt!

Prestiižne kinnistu Pirital! Üürile anda neile, kes hindavad mugavust, esteetikat ja rafineeritud maitset, Kuusenõmme tee 1
Hind
1 700€
Üüritud

Lisa
Trükkida
Vaatsid: 1690

Maaklerid
Anatoli Ambrozi
Anatoli Ambrozi
+372 56 900 866
 
Marija Bogatova
Marija Bogatova
+372 58 160 905

Kinnisvara ID: 1285
Linn: Tallinn, Harjumaa
Aadress: Kuusenõmme tee 1, Pirita
Tubade arv: 4
Pindala: 165 m2
Korruseid: 2
Materjal: Telliskivi
Seisukord: Kap. remont tehtud
Kütte: Keskküte
Pliit: Elektripliit
Kommunaalmaksed: Talvel ca 450 €, suvel ca 250 €
Korteriühistu: On olemas
Mööbel jääb: Jah
Jaga sotsiaalmeedias
Paku oma hind
Tekkis probleem andmete edastamisega. Vead on esile tõstetud allpool.

Saada